Moda Moja

Twój portal modowy

Każda Panna Młoda dba o to, by w tym dniu wyglądać doskonale; przygotowania obejmują wybór sukni, fryzury, makijażu oraz dodatków. Te z pozoru niewielkie szczegóły mają wbrew pozorom duże znaczenie. Nie odkładaj na ostatnią chwilę ważnych zakupów!

Rajstopy nie będą najwygodniejszym rozwiązaniem.

Choć niektóre Panny Młode wybierają rajstopy, to jednak większość pań decyduje się raczej na gołe nogi lub pończochy. Rajstopy nie są zbyt wygodne w przypadku rozłożystej i bogato zdobionej sukni; ich szew może także odznaczać się pod obcisłą kreacją. Z kolei podczas zimowego ślubu i wesela odkryte nogi są wykluczone. Dlatego warto zainwestować w pończochy ślubne.

Z pasem czy samonośne?

Zarówno pierwsze, jak i drugie mają swoje zwolenniczki. Pończochy z pasem wyglądają niezwykle szykownie, nie musisz także obawiać się ich zsunięcia. Jednak nie każdej Pannie Młodej będzie odpowiadało noszenie pasa, a tego dnia ważna jest również wygoda. Dlatego możesz zdecydować się na pończochy samonośne ze specjalnym silikonowym paskiem.

Jaki kolor wybrać?

Białe pończochy to ślubny standard; wiele osób uważa, że biel jest w dniu ślubu jedynym kolorem, jaki może nosić przyszła żona. Białe pończochy jednak coraz częściej są uznawane za zbytnio kojarzące się z komunią, dlatego wiele Panien Młodych zakłada w dniu swojego ślubu cieliste pończochy z białymi zdobieniami.

Nie zapomnij o zapasowej parze!

Nawet jeśli wybierzesz pończochy najwyższej jakości, na wszelki wypadek poproś świadkową, by w trakcie wesela miała pod ręką zapasową parę. W ten sposób w przypadku jakichkolwiek komplikacji bez problemu zmienisz zniszczoną parę na nową.1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *