Moda Moja

Twój portal modowy

Przede wszystkim zdecyduj się na blask – ta wyjątkowa noc jest świetną okazją, by zabłysnąć. Wybierz piękną i błyszczącą kreację, a jeśli wolisz spokojniejszy wariant – lśniące akcesoria i biżuterię.

Sylwestrowa zabawa bez rajstop jest niemożliwa.

O ile impreza na sali lub w domu nie wymaga cieplejszego ubioru, to jednak z pewnością zdecydujesz się na wyjście o północy. Zadbaj o swoje zdrowie, a jednocześnie wybierz modne uzupełnienie kreacji. Możesz wybrać blask lub ciekawe wzory.

Błyszczące rajstopy to odważna propozycja dla zdecydowanych kobiet.

Planujesz założyć spokojniejszą sukienkę? A może wręcz przeciwnie – chcesz lśnić od stóp do głów? Błyszczące i brokatowe rajstopy w różnych kolorach przyciągają uwagę oraz sprawią, że z pewnością nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie.

A może wolisz wzory?

Jeśli nie przepadasz za błyszczącymi dodatkami, możesz wybrać inny interesujący wariant. Obecnie możesz zdecydować się na wiele wzorów rajstop – począwszy od delikatnych motywów poprzez zdecydowane wzory. Możesz wybrać rajstopy w niewielkie, urocze kropki lub drapieżne rajstopy ze zwierzęcym lub koronkowym wzorem.

W tę wyjątkową noc możesz zdecydować się też na pończochy.

Jeśli rajstopy nie pasują do Twojej stylizacji, możesz zamienić je na pończochy. To wygodna alternatywa, a bogactwo wzorów i kolorów sprawia, że masz możliwość wyboru idealnych pończoch – samonośnych lub z pasem. Niezależnie od tego, jaki będzie Twój wybór, podczas sylwestrowej nocy baw się i wyglądaj oszałamiająco!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *