Moda Moja

Twój portal modowy

Rajstopy dla przyszłych mam – czym się kierować przy wyborze?

Ciąża wcale nie oznacza, że nie możesz już dbać o siebie. Wręcz przeciwnie, to wspaniały okres, podczas którego nie musisz rezygnować z większości przyjemności – również

Nie zawsze mamy ochotę na spodnie ciążowe.

Choć spodnie ciążowe są wygodnym rozwiązaniem, to jednak nie każda przyszła mama lubi takie rozwiązanie. Są również dni, w których chce poczuć się pięknie i kobieco, nawet pomimo rosnącego brzuszka. Alternatywą dla spodni ciążowych oraz ogrodniczek są legginsy oraz rajstopy ciążowe. Dzięki temu nie musisz rezygnować z sukienek i spódnic również podczas zimy.

Na początku ciąży możesz nosić rajstopy damskie we własnym rozmiarze.

Początkowo niewielki brzuszek bez problemu zmieści się w standardowe rajstopy damskie. Kiedy poczujesz ucisk, sięgaj po większe rozmiary – przede wszystkim postaw na komfort. Jeśli chodzi o rajstopy damskie, w późniejszych miesiącach możesz zdecydować się na specjalne propozycje dla kobiet w ciąży.

W kolejnych miesiącach warto postawić na specjalne rajstopy ciążowe.

Rajstopy ciążowe charakteryzują się przede wszystkim specjalnym pasem, który podtrzymują oraz masują brzuch. Dzięki temu zachowasz komfort nawet podczas dłuższego noszenia. Popularnym modelem są także specjalne rajstopy ciążowe zakładane pod brzuch. Ich długość sprawia, że nie naciskają na brzuszek nawet podczas zaawansowanej ciąży.

Rajstopy dla kobiet w ciąży także posiadają wiele wzorów i kolorów.

W czasie ciąży nie musisz się pod tym względem ograniczać – dzięki dużej różnorodności motywów bez problemu skompletujesz ciekawą stylizację. Nie rezygnuj z sukienek i spódnic w czasie ciąży; bądź piękna w każdych okolicznościach.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *