Moda Moja

Twój portal modowy

Rajstopy i pończochy w większych rozmiarach? Dziś to nie problem

Jeśli Twoja figura nie jest idealna, z pewnością zdarza Ci się poczuć frustrację w sklepowej przymierzalni. Niestety, najpopularniejsze sieciówki nie zawsze oferują rozmiary plus size. Na szczęście jeśli chodzi o rajstopy, wybór jest coraz większy.

Rajstopy dla puszystych pojawiają się w wielu sklepach.

Nie musisz rezygnować z ulubionych sukienek i spódnic, jeśli potrzebujesz nieco większych rajstop. Duże rozmiary to zwykle podstawowe modele, jednak coraz częściej możesz wybrać wzorzyste rajstopy dla puszystych.

Jeśli chodzi o duże rozmiary, rajstopy powinny być wykonane z materiałów wysokiej jakości.

Rajstopy dla puszystych wymagają nieco większej rozciągliwości i trwałości, dlatego wybieraj przede wszystkim te o dużej jakości. Dzięki temu nie musisz obawiać się nagłego uszkodzenia czy przetarcia.

A może pończochy?

Czy pończochy to propozycja wyłącznie dla szczupłych kobiet? Oczywiście, że nie – pończochy dla puszystych cieszą się dużym powodzeniem ze względu na wygodę ich użytkowania. Jeśli decydujesz się na pończochy samonośne dla puszystych, wybierz model o szerokim pasie oraz silikonowym wykończeniu, by lepiej trzymały się na nodze. Zwróć uwagę nie tylko na szerokość, ale również długość; za krótkie pończochy nie będą spełniały swojej funkcji.

Nie rezygnuj z koloru i wzorów.

Nawet jeśli wydaje Ci się, że tylko czarne i cieliste rajstopy będą pasowały do Twojej figury – wypróbuj również kilka ciekawych propozycji. Wiele motywów doskonale łączy się z gładkimi sukienkami lub tunikami. Możesz zdecydować się również na kolorowe rajstopy i pończochy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *