Moda Moja

Twój portal modowy

Rajstopy uciskowe – na problemy z żylakami

Żylaki są nie tylko nieestetyczne – ta dolegliwość jest także źródłem wielu nieprzyjemnych doznań. Aby zastosować profilaktykę powstawania żylaków oraz przynieść ulgę zbolałym nogom, warto wybrać rajstopy uciskowe.

Rajstopy uciskowe poprawiają ukrwienie nóg.

Specjalnie zaprojektowane rajstopy uciskowe uwalniają nogi od uczucia zmęczenia, opuchlizny oraz obrzęku. Zostały one stworzone przede wszystkim po to, by poprawić codzienny komfort osobom z żylakami.

Specjalne rajstopy damskie uciskowe mogą być noszone również w ramach profilaktyki.

Jeśli w Twojej rodzinie często występują żylaki, a siedzący tryb życia nie sprzyja częstej aktywności fizycznej – zapobiegaj rozwojowi niewydolności żylnej. Uciskowe rajstopy damskie będą jednym ze sposobów walki z tą dolegliwością.

Stosuj specjalistyczne rajstopy podczas dłuższych podróży.

Jeśli planujesz dłuższą podróż samolotem lub autokarem, zdecyduj się na rajstopy uciskowe. Przyniosą ulgę podczas dłuższego wyjazdu, ale również będą stanowiły profilaktykę powstawania obrzęku i opuchnięć. Jeżeli nie możesz robić częstych przerw na „rozprostowanie kości”, zadbaj o swoje nogi w ten sposób.

Rajstopy uciskowe wcale nie muszą być nieestetyczne.

Jeśli obawiasz się, że rajstopy będą przypominały wyrób medyczny, zdecyduj się na wysokiej jakości rajstopy dostępne w renomowanym sklepie. Dzięki temu masz pewność, że będą dobrze prezentowały się na nogach, a jednocześnie spełnią swoją funkcję i przyniosą ulgę zbolałym nogom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *