Moda Moja

Twój portal modowy

Nie przepadasz za zimnem? Zabezpiecz się przed nim odpowiednio. Zimowe poranki oraz wieczory to trudny czas, zwłaszcza podczas większych mrozów. Walcz z zimnem za pomocą ciepłych rajstop i legginsów.

Grube rajstopy z powodzeniem wystarczą podczas mroźnych dni.

Jeśli decydujesz się na założenie sukienki lub spódnicy, musisz liczyć się z koniecznością założenia odpowiednich rajstop. Codzienne cienkie rajstopy to stanowczo za mało – postaw na grubsze modele. Możesz wybrać rajstopy 60 den, które dobrze chronią przed zimnem lub jeszcze grubsze: 100 den będą doskonałe na duże mrozy.

Rajstopy możesz nosić również jako dodatkowe zabezpieczenie przed zimnem.

Planujesz dłuższy pobyt poza domem, a prognozy zapowiadają silne mrozy? Załóż cienkie rajstopy pod spodnie – dzięki nim nie zmarzniesz tak bardzo. Im cieńsze rajstopy, tym wygodniej będzie Ci je nosić.

Nie przepadasz za rajstopami? Wybierz legginsy.

Część kobiet nie przepada za noszeniem rajstop, dlatego rezygnuje z noszenia spódnic i sukienek. Niesłusznie! Zamiast rajstop możesz założyć kryjące legginsy. Będą stanowiły świetną ochronę przed chłodem i jednocześnie modne uzupełnienie stylizacji.

Czerń nie jest jedynym rozwiązaniem.

Ciepłe rajstopy wcale nie muszą być wyłącznie czarne – możesz wybrać zarówno delikatniejsze kolory, jak i bardziej zdecydowane barwy. Granat, szarość, brąz czy ciemna zieleń będą pasowały do wielu stylizacji. A może zdecydujesz się na odrobinę szaleństwa i wybierzesz rajstopy w mocnym kolorze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *